Tillbaka till samtliga rapporter

Är håll i fartguppet

Rapporterat av Android i kategorin Övrigt, anonymt 23:16, tis 26 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Hej kan ni göra något att fartguppet i Forshaga det börjar bli dåligt på visa ställen övergången om ni kan fixa det så men slipper slå i sönder bilen när man åker över

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Kollas upp

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:01, ons 27 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?