Tillbaka till samtliga rapporter

Becksvart

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:03, tisdag 26 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysning funkar inte. Det är becksvart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för din anmälan. Gatubelysningen på Uppgegårdsvägen är redan rapporterad och anmäld till ansvarig verksamhet. Vi stänger därför detta ärende. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:15, onsdag 27 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?