Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:44, måndag 25 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hela Uppegårdsvägens gatubelysning har varit släckt i helgen och är fortfarande släckt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:36, tisdag 26 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:13, onsdag 27 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?