Tillbaka till samtliga rapporter

Gång/cykelväg.

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar av -Bertil Gustavsson, 16:41, söndag 24 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Från ett håll är det cykel/gångväg. Från andra hållet är det bara gångväg, (på samma gångväg). Synd om skolbarnen som måste hoppa av cykeln och leda den. ÅTGÄRDAS SNARAST.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta skall vi på Ale kommun åtgärda så snart som möjligt. Tack för att du gjorde oss uppmärksammade på detta och skickade in det på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:46, måndag 25 oktober 2021

  • Hej, detta är nu åtgärdat.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:39, måndag 25 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?