Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen håller på att gå sönder. 1 lampa.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:29, tisdag 26 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Ungefär mitt mellan korsningen kvarnvägen/åkervägen och kyrkan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Belysningen på den här delen av Oderljungvägen ingår i pågående armturbyte. Byts till nya led inom kort

    Postat anonymt 19:54, onsdag 3 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?