Tillbaka till samtliga rapporter

Reklamtidningar

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Bjarne Nilsson, 18:34, lördag 23 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Det ligger slängda buntar med reklamtidningar bakom elskåpet i buskarna på den allmänna parkeringen vid skidbacken på Bärslid (Skepplanda)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:13, måndag 25 oktober 2021

  • Hej Vi har varit på plats och tagit bort tidningarna . Mvh Gata Park Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 15:14, måndag 25 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?