Tillbaka till samtliga rapporter

2 släckta gatulampor på cykelbanan bakom Brogren industries lokal.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Sanna Olsson, 06:37, onsdag 20 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Mellan Göteborgsvägen och Brogren industries har 2 lampor varit släckta en längre tid. Hade varit väldigt trevligt om de kunde åtgärdas så det inte är så mörkt när man går till och från tåget.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:57, onsdag 20 oktober 2021

  • Kabelfel behövs felsökas

    Postat anonymt 13:04, tisdag 26 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:24, onsdag 27 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?