Tillbaka till samtliga rapporter

2 lampor funkar inte.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:21, tisdag 19 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

2 av lamporna utanför KMT AB fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Medborgare ringer igen, lamporna lyser fortfarande ej.

    Postat av Kundtjanst Klippans Kommun 16:07, onsdag 27 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:24, tisdag 16 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?