Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor!

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 11:32, måndag 18 oktober 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Svart mörker! Första bilden utan cykelbelysning, andra bilden med belysning på laglig effekt. Har varit så här länge och det har inte lagats/bytt ut trasiga lampor. Ska det behöva hända en olycka innan det fixas till?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?