Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig skylt

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Carola Karlsson, 10:20, måndag 18 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Dessa skyltar är kommunens och dom behöver förnyas. Hoppas att det kan fixas denna väg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta är inte kommunens utan dom tillhör samfälligheten så min rekommendation är att informera styrelsen i denna förening på Skaftvägen. Jag kommer sätta detta ärende som löst i Fixa min gata då det inte är ett kommunalt problem.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:19, måndag 18 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:53, måndag 15 november 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 08:34, tisdag 16 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?