Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 09:37, mån 18 oktober 2021

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Klotter på bord och soptunna vid skateboardparken

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 14:05, mån 25 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?