Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:07, lördag 16 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning ur funktion vid busshållsplatsen, problemet har funnits en längre tid. Fara då man väntar på bussen vid busshållplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:14, fredag 22 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?