Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar som växer över parkeringsplatser

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage av Vanja Widander, 08:25, fredag 15 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Buskar som växer över parkeringsplatser på Kronanskolan. Jobbigt när alla sensorerna piper och man inte ens vet om man är tillräckligt långt in med bilen. Buskarna måste klippas hela vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:00, fredag 15 oktober 2021

  • Fortfarande jättemånga buskar över parkeringsplatserna.

    Postat av Vanja Widander 08:17, måndag 18 oktober 2021

  • Jättebra fixat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Vanja Widander 08:55, fredag 12 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?