Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning Laxgatan 10

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:57, torsdag 14 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning lampa trasig vid Laxgatan 10

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 09:40, måndag 18 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?