Tillbaka till samtliga rapporter

Två gatubelysningar trasiga

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:18, onsdag 13 oktober 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Två gatubelysningar intill varandra är trasiga, första och andra ner mot spårvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?