Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:12, ons 13 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning ur funktion vid hållplatsen Blinneberg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till vår entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:40, ons 13 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:43, mån 25 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.