Tillbaka till samtliga rapporter

Skadad cykelbana

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 07:17, ons 13 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Cykelbanan inte lagad efter arbete vid dike.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kollas upp...tack för infon

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:06, ons 13 oktober 2021

  • Inget har hänt och snart kommer snön....

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 08:06, ons 10 november 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Ärendet är inlagt på asfaltlistan.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 14:47, tis 16 november 2021

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:35, mån 6 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.