Tillbaka till samtliga rapporter

Gräsklipp över cykel/gångvägen

Anonym rapport i kategori Gång och cykelbana, 21:10, tisdag 12 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Efter gräsklippning nyligen ligger stora högar med gräsklipp på den nya cykelvägen mellan Hörngatan och ängelholmsvägen, det blir halt och finns risk att någon trillar. Det har blivit såhär tidigare då låg högarna kvar hela förra vintern. Ser ut som att aggregatet på gräsklipparen rengjorts och gräset blivit kvar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 05:56, onsdag 10 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?