Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock

Rapporterat av iOS i kategorin Naturområden av Henric Dahlöv, 17:41, tisdag 12 oktober 2021

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Eftersom skolbarn använder mulleskogen till lek kan detta vara bra att åtgärda

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, tack för upplysning. Locket är tillbaka på brunnen. Det åtgärdades omgående. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:41, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?