Tillbaka till samtliga rapporter

Vi har problem med att regnvatten rinner in på våran parkering och vidare ner på gräsmattan och in i garaget pga gatan lutar åt fel håll och rötter under asfalten så att vattnet inte kan rinna till brunnen kan

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av Greger Jäderberg, 15:27, tisdag 12 oktober 2021

Skickades till Hofors kommun, 2 minuter senare

Detta har blivit mer sedan alla träd blev nertagna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?