Tillbaka till samtliga rapporter

Bilen parkera mitt i gatan varje dag

Anonym rapport i kategori Parkering, 09:58, söndag 10 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Bilen parkera mitt i gatan varje dag

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun vet om att det står bilar där och vår entreprenör har fått till sig detta som skall bötfälla dom, tyvärr är dom inte där varje dag. Jag kommer sätta detta ärende som löst i Fixa min gata men vi kommer löpande vara på plats och ge dom parkeringsböter.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:55, måndag 11 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?