Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderkört

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 18:57, fredag 8 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Igår torsdag 7oktober har leverantör till förskolan lyckats missa vrida på ratten. Otroligt tröttsamt när det nyligen gjorts iordning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:41, måndag 11 oktober 2021

  • Hej, detta är tråkigt, men detta är inget som vi kommer prioritera att åtgärda just nu.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 12:56, måndag 11 oktober 2021

  • Hej, detta är nu åtgärdat.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:28, onsdag 13 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:46, fredag 5 november 2021

  • Sätter denna som löst då vi lade tillbaka jord och fixade så jag vet inte varför den sattes som öppen igen.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 08:51, måndag 15 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?