Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock sönder

Anonym rapport i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket), 10:33, fredag 8 oktober 2021

Skickades till Trafikverket, 2 minuter senare

Hej,

Boende i området meddela att ett brunnslock är sönder. Koordinater 55.438762, 13.555423

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Detta är trafikverkets väg, ta gärna kontakt med dom.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun (Lennart Strand) 11:09, fredag 8 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?