Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan slocknat

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:25, fre 8 oktober 2021

Skickades till Kil, 5 minuter senare

Lampan har blinkat lite från och till en tid men nu imorse var den helt död. Belysningen står när man svänger av Bodettavägen första till höger. Utanför garaget där.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ingen som återkopplat alls. Någon sorts respons trodde jag nog man skulle få.

    Postat anonymt 14:40, fre 5 november 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:21, fre 3 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?