Tillbaka till samtliga rapporter

Lampor i fyra stolpar trasiga

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:31, torsdag 7 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Minst fyra armaturer lyser inte vilket gör det mörkt på kvällstid

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:09, torsdag 7 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:03, fredag 8 oktober 2021

  • Det fixades men var trasiga efter nån dag igen.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 14:36, torsdag 4 november 2021

  • Det fixades men var trasiga efter nån dag igen.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 14:41, torsdag 4 november 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej, tack för din uppdatering i ärendet. Vi skickar detta till ansvarig entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:50, torsdag 4 november 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:50, tisdag 9 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?