Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen är släkt innan det ljusnat. Andra gator runt omkring lyser.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:28, onsdag 6 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Belysningen är antingen sönder på Södra Bäckastigen eller behöver tiden justeras.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?