Tillbaka till samtliga rapporter

En gatlykta är släckt precis där GC-stigen ansluter.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Sten Wemmert, 00:27, onsdag 6 oktober 2021

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

En gatlykta är släckt precis där GC-stigen ansluter. Flitigt använd skolväg här.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen. Vi meddelar när belysningen åter är i bruk.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 08:22, onsdag 6 oktober 2021

  • Problemet löst och belysningen är ok. Förvirrande och vilseledande att kommunen skriver att man ska meddela när felet åtgärdats. Något sådant meddelande har inte kommit.

    Postat av Sten Wemmert 21:10, onsdag 3 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?