Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på gångvägen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 18:57, tis 5 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det ligger en massa krossat glas vid mötesplatsen på den här vägen (nära det lilla huset bredvid järnvägen). Jag märkte det första gången 28/9 och det låg kvar idag 5/10.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:08, ons 6 oktober 2021

  • Hej. Då är glaset borta. Tack för att du använder Fixa min gata. Mvh Annelie Menander

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:56, ons 6 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.