Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på gångvägen

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Rebecka, 18:57, tisdag 5 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det ligger en massa krossat glas vid mötesplatsen på den här vägen (nära det lilla huset bredvid järnvägen). Jag märkte det första gången 28/9 och det låg kvar idag 5/10.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:08, onsdag 6 oktober 2021

  • Hej. Då är glaset borta. Tack för att du använder Fixa min gata. Mvh Annelie Menander

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Annelie Menander 13:56, onsdag 6 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?