Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe vriden

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:04, tis 5 oktober 2021

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Belysningsstole vriden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:39, tis 5 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.