Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe vriden

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:04, tisdag 5 oktober 2021

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Belysningsstole vriden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 15:39, tisdag 5 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?