Tillbaka till samtliga rapporter

Ej fungerande gatuljus

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Tommy Nyhlen, 18:21, söndag 3 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Flera belysningspunkter runt Åstjärn fungerar inte. De lampor som trots allt fungerar tänder och släcker väldigt sent

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:05, tisdag 5 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?