Tillbaka till samtliga rapporter

Lastbilspakering???

Rapporterat av Android i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 15:19, lördag 2 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Enligt skylt så är det person bils parkering samt uppmålade rutor för detta. Fortfarande en parkerad "lastbil" kvällstid o helger

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:52, lördag 30 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?