Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 04:30, lördag 2 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Lampan lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Två gatubelysningen krossade mitt emellan Elon och Södra vägen.

    Postat anonymt 11:35, söndag 3 oktober 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:32, måndag 4 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, onsdag 20 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?