Tillbaka till samtliga rapporter

Papperskorg bortplockad

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:28, fredag 1 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Ni har tagit bort papperskorgen från denna plats som hade bra tillgänglighet. Varför?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:58, fredag 1 oktober 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:19, fredag 29 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?