Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig brlysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Jörgen Martinsson, 19:58, onsdag 29 september 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Lampan mitt I svängen fungerar inte Blir väldigt mörkt vilket skapar en onödigt stor risk

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:59, torsdag 30 september 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:20, torsdag 28 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:46, tisdag 2 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?