Tillbaka till samtliga rapporter

Fortfarande inte löst.

Rapporterat av Android i kategorin Gång och cykelbana, anonymt 13:17, tisdag 28 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Bilden togs idag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?