Tillbaka till samtliga rapporter

Elskåp öppet

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:34, tisdag 28 september 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Fronten på elskåp är öppet. Sladdar/kablar är synliga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:06, onsdag 29 september 2021

  • Detta är en telebox. Ärendet är överfört till Telia Skanova som ansvarar för detta, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 10:05, torsdag 30 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?