Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hål efter hela korsåvägen i hofors från falyvägen och från robertsholm. Träd som böjs över vägen.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Annalena, 14:34, måndag 27 september 2021

Skickades till Hofors kommun, mindre än en minut senare

Fruktansvärd dålig väg och har varit så ett bra tag nu .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vägen kommer att hyvlas under hösten. Trädet kommer att tas bort, Mvh Hoforshus AB

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:30, onsdag 29 september 2021

  • Vi har nu åtgärdat korsåvägen. MVH Hoforshus AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:38, torsdag 21 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?