Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlykta har slocknat utanför Floragatan 5

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:12, lördag 25 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Se rubrik

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 16:00, måndag 27 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?