Tillbaka till samtliga rapporter

Lastbilspakering 😡

Rapporterat av Android i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 15:19, lördag 25 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Inte ens Förbud att stanna skylten respekteras. Men helg o kvĂ€ll/natt Ă€r det ingen kontroll 👎👎

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport ErhÄll epost nÀr uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast anvÀndas i enlighet med vÄr integritetsskyddspolicy

NÀsta: BerÀtta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du fÄr inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

BerÀtta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?