Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulykta

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Sandra Hesselbäck, 13:28, fredag 24 september 2021

Skickades till Surahammar, 2 minuter senare

Utanför Murargatan 47 är gatulyktan trasig sedan en tid tillbaka!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?