Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa lyser ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:22, måndag 20 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen har inte fungerat på ett bra tag! Ringgatan 20

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:54, måndag 18 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:33, måndag 15 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?