Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor bredvid hundlatrin

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:28, sön 19 september 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Hushållssopor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:48, ons 22 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.