Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor bredvid hundlatrin

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:28, söndag 19 september 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Hushållssopor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 14:48, onsdag 22 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?