Tillbaka till samtliga rapporter

P-plats som avstjälpningsplats

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 11:57, lördag 18 september 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Grus och skräp ligger på en av pendelparkeringens p-platser. Den behövs bättre till parkering.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej vi skall ta bort detta, tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 10:26, söndag 19 september 2021

  • Detta är åtgärdat av vår parkpersonal.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 14:02, torsdag 30 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?