Tillbaka till samtliga rapporter

Omkull blåst träd över G/C-Banan

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 16:16, fredag 17 september 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Trädet ligger över hela cykelbanan. Försökte i morse att flytta det, men det gick inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:04, fredag 15 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?