Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion vid Forellgatan 22

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anette syvertsson, 11:42, fredag 17 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning vid Forellgatan 22 är ur funktion

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:56, torsdag 30 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?