Tillbaka till samtliga rapporter

Farthinder nedslitet

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Susanna Jansson, 07:56, fredag 17 september 2021

Skickades till Gnosjö, 3 minuter senare

Här är utmärkt farthinder men det syns dåligt och är nedslitet så dom som kör här saktar inte ner.... Behöver åtgärdas då det är väldigt trafikerat och mycket barn i området ..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:24, fredag 15 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?