Tillbaka till samtliga rapporter

Vägbrunn som är lös

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Janet Dahlgren, 23:41, måndag 13 september 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Vägbrunn vid busshållplatsen på Myternas väg som är lös. När man kör över den så låter det. Mkt störande på natt mm.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall titta på detta, tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:54, tisdag 14 september 2021

  • Locket byttes ut så jag hoppas det är bra nu.

    Mh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 14:02, torsdag 30 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?